Formuła 3R

FORMUŁA 3R to filozofia życia na własnych zasadach, która stanowi odpowiedź na potrzeby młodych i ambitnych ludzi. To sposób myślenia o wyborze przestrzeni życiowej wspierającej samorealizację w różnych obszarach. Zadedykowana została osobom, które chcą żyć aktywnie, w przestrzeni wygodnej, a zarazem bezpiecznej dla nich i najbliższych oraz tworzyć wspólnotę społeczną z sąsiadami podzielającymi podobny system wartości. FORMUŁA 3R opiera się o trzy kluczowe wartości: Relacje, Ruch i Rozwój.

FORMUŁĘ 3R wybierają ludzie, którzy...

Cenią więzi

Cenią więzi

Są aktywni

Są aktywni

Żyją z pasją

Żyją z pasją

marker

Poznaj Jacka i Karolinę, którzy opowiedzą Ci jak żyją wg filozofii Formuły 3R. Żyć #naswoim

Osiedle z Formułą 3R

Osiedle z Formułą 3R

Budując OSIEDLE OZON chcemy stworzyć przestrzeń życiową dla ludzi postępowych, którzy chcą rozwijać się w różnych obszarach życia prywatnego i zawodowego. To doskonałe miejsce do życia dla osób planujących założenie rodziny. OZON jest dedykowany ludziom, którzy doceniają wartość relacji międzyludzkich, empatycznych wobec otoczenia. Którzy zamiast przerzucać kanały siedząc w niedzielne popołudnie na kanapie, wybierają ruch na świeżym powietrzu. I w końcu, dla ludzi inwestujących w swój ciągły rozwój, stawiających sobie coraz to nowe cele i wyzwania.

Relacje

W świecie, który pędzi w szalonym tempie łatwo umyka to, co w życiu najważniejsze - trwałe więzi z ludźmi: rodziną czy przyjaciółmi. Na szczęście coraz więcej młodych ludzi uświadamia sobie ten problem - myśląc o założeniu rodziny i wychowywaniu dzieci chcą żyć w otoczeniu, które daje możliwość budowania wspólnoty. Właśnie dlatego jednym z trzech kluczowych filarów FORMUŁY 3R są RELACJE. Części wspólne mieszkańców Osiedla OZON są zaplanowane i zaprojektowane w taki sposób, by pozwalać w kształtowaniu społeczności obywatelskiej mieszkańców.

Budowanie relacji na OSIEDLU OZON

Sala dydaktyczno-warsztatowa dla mieszkańców

Sala dydaktyczno-warsztatowa dla mieszkańców

Monitorowana sala zabaw dla dzieci – „kulkoland”

Monitorowana sala zabaw dla dzieci – „kulkoland”

Szybki tramwaj do Centrum – już wkrótce

Szybki tramwaj do Centrum – już wkrótce

marker

Karolina planuje slajdowisko dla sąsiadów i przyjaciół w sali warsztatowej – tym razem podzieli się wrażeniami z podróży do Indii. Podróże #naswoim

Osiedle z Formułą 3R

Osiedle z Formułą 3R

Osiedle OZON chce wspierać ludzi w budowaniu trwałych i wartościowych więzi. Dlatego budujemy przestrzeń, która będzie pozwalała tworzyć i podtrzymywać relacje zarówno w obszarze życia rodzinnego, jak i towarzyskiego, sąsiedzkiego. Stąd pomysł na zaprojektowanie świetlicy składającej się z dwóch pomieszczeń; do użytku mieszkańców oraz monitorowanego „kulkolandu” dla najmłodszych. Planowane miejskie inwestycje w rejonie, sprawią, że będzie to także najlepiej skomunikowana z Centrum część Krakowa.

Ruch

Tworzymy osiedle, które będzie odpowiadało na potrzeby ludzi świadomych wartości zdrowego trybu życia i wysiłku fizycznego. Dlatego zdecydowaliśmy o wyborze lokalizacji, która sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, dzięki atrakcyjnym terenom zielonym. Idziemy jednak o krok dalej. Osiedle OZON to także liczne udogodnienia dla osób, które chcą uprawiać sport:

Obszerny plac zabaw

Obszerny plac zabaw

Zewnętrzna siłownia i ścianka wspinaczkowa

Zewnętrzna siłownia i ścianka wspinaczkowa

Wiaty i stacje napraw dla rowerów

Wiaty i stacje napraw dla rowerów

marker

Jacek w każdy niedzielny poranek lubi wskoczyć na rower i przejechać się po ulubionych trasach rowerowych w pobliskim Parku Miejskim Witkowice. Jazda #naswoim!

 Rusz się

Rusz się

Nie od dziś wiadomo, że poczucie zadowolenia z życia idzie w parze z aktywnością fizyczną. Już zwykły spacer poprawia koncentrację, obniża poziom stresu i ułatwia zasypianie. Nic więc dziwnego, że pracując na co dzień za biurkiem doceniamy dodatkowe formy aktywności fizycznej, szczególnie tej na świeżym powietrzu. Okoliczne ścieżki rowerowe czy trasy trekkingowe pozwolą Ci poprawić kondycję oraz nabrać dystansu do życia, ze zdrowej, aktywnej perspektywy.

Rozwój

Osiedle OZON będzie rozwijać się wraz z mieszkańcami i ich potrzebami. W pierwszym etapie oddane zostaną do użytku 183 mieszkania rozmieszczone w 4 budynkach. W okolicy już znajdują się żłobki, przedszkole, sklepy, klub fitness oraz parki. Wszystko po to, by umożliwić mieszkańcom dostęp do infrastruktury, która pozwoli zaspokoić najważniejsze potrzeby oraz rozwijać swój potencjał i pasje.

Żłobki i przedszkola

Żłobki i przedszkola

Sklepy i usługi

Sklepy i usługi

Kluby fitness i parki

Kluby fitness i parki

marker

Karolina na co dzień jeździ do pracy w masce antysmogowej. Przynajmniej #naswoim może odetchnąć z ulgą.

Rozwijamy nowe miasto

Rozwijamy nowe miasto

Osiedle OZON będzie rozwijać się na przestrzeni lat wraz z jego mieszkańcami i ich potrzebami i priorytetami. Dlatego już na najwcześniejszym etapie budowy inwestycji zaplanowaliśmy drobiazgowo strukturę roślinności na terenie Osiedla. Dbając o przyszłość mieszkańców i ich komfort życia skomponowaliśmy tereny zielone wg założeń FITOREMEDIACJI. Jest to metoda rekultywacji środowiska, która wykorzystuje naturalną zdolność wybranych gatunków roślin do wyłapywania szkodliwych pyłów czy szkodliwych związków chemicznych z gleby i powietrza.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie pytania na temat Osiedla Ozon

i/lub