O deweloperze

Uznana marka

Grupa Deweloperska Megapolis to firma prowadząca działalność w zakresie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego na terenie Polski. Stanowi cześć Holdingu 1, który jest m.in. właścicielem dealerskiej grupy PGD, regularnie notowanej w rankingu Polityki i Rzeczpospolitej wśród 500 największych polskich przedsiębiorstw. Mocne i stabilne zaplecze finansowe jest gwarancją produktów i usług najwyższej jakości.

Uznana marka

Realizacje

Potwierdza to bardzo wysoki wskaźnik zadowolenia mieszkańców pierwszej zrealizowanej przez Megapolis inwestycji „Kapelanka 6a”. W badaniach przeprowadzonych wśród jej klientów, aż 92% z nich poleciłoby zakup mieszkania sygnowanego znakiem Megapolis rodzinie i znajomym. Natomiast w 2015 r. nasza kolejna inwestycja - „Osiedle Fi” otrzymała prestiżowy tytuł: „Inwestycja Roku” w corocznym plebiscycie organizowanym przez portal Otodom.pl.

Realizacje

Doświadczenie

Podejmując kolejne wyzwania, bazujemy na doświadczeniu w branży deweloperskiej oraz zawsze kierujemy się zadowoleniem i opiniami naszych Klientów. Wartością dodaną Megapolis jest dbałość o szczegóły, dzięki czemu nasze projekty wyróżniają się innowacyjnością, elegancją oraz jakością wykonania

Doświadczenie

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie pytania na temat Osiedla Ozon

i/lub