Zamknij

Skontaktuj się z nami

szanuj swój czas i skorzystaj z limitowanej oferty!

Szukasz wymarzonego mieszkania?

Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana

Nie trać czasu i pozwól nam dopasować odpowiednie do Twoich potrzeb.

oraz

Budujemy Osiedle OZON!

Dzieje się #naswoim

Budujemy Osiedle OZON!
Budujemy Osiedle OZON!

Trwa budowa osiedla Ozon, nowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Banacha, w dzielnicy Prądnik Biały. Obecnie można już wybierać spośród 183 mieszkań zlokalizowanych w 4 budynkach. Zakończenie prac przewidziane jest w I kwartale 2018 r.

Pierwszy etap inwestycji obejmuje budowę czterech budynków mieszkalnych o 6 kondygnacjach. Mieszkania będą miały do 4 pokoi, najmniejszy metraż to 31 metrów kwadratowych. Poszczególne mieszkania mogą być wyposażone w loggię, taras lub przynależny ogródek. Ich cechą wspólną jest funkcjonalny podział przestrzeni, którego wynikiem będzie maksymalna liczba pokoi na danym metrażu.

Osiedle OZON to odpowiedź na zmieniające się oczekiwania dotyczące stylu życia i przestrzeni, w której żyjemy. Wśród młodych ludzi obserwujemy tęsknotę do życia we wspólnocie, do której można się zwrócić, kiedy zajdzie taka potrzeba. To pierwsze w Krakowie osiedle z FORMUŁĄ 3R, oznaczającej relacje, ruch i rozwój. Te trzy aspekty przyświecają idei powstania OZONU jako miejsca wytchnienia, w  którym człowiek pracuje i odpoczywa, będąc otwartym na innych, tworząc kreatywną, przyjazną przestrzeń. Sprzyjać będą temu rozwiązania zapewnione mieszkańcom przez dewelopera, takie jak: sala przeznaczona na spotkania, projekcje kinowe, warsztaty, sala zabaw dziecięcych tzw. małpi gaj, wyposażona w monitoring. Wspólna przestrzeń zewnętrzna to m.in. ścianka wspinaczkowa, siłownia, największy w Krakowie, nowoczesny plac zabaw oraz infrastruktura dla rowerzystów.

Inwestorem Osiedla Ozon jest Grupa Deweloperska „Megapolis”, odpowiedzialna za budowę m.in. Osiedla Fi oraz apartamentowca Kapelanka 6a. Zakończenie prac przewidziane jest w I kwartale 2018 r.

Poleć znajomemu