Zrealizowany etap inwestycji

Osiedle OZON to miejsce, które tworzone jest z myślą o mieszkańcach. Osiedle OZON daje mieszkańcom komfortową przestrzeń do życia - do wspólnej zabawy, odpoczynku, relaksu i nie tylko.

Przestronny plac zabaw zadba o kondycję najmłodszych dzieci i tych starszych.

Funkcjonalna świetlica OZON może posłużyć do organizacji lokalnych wydarzeń kulturalnych i społecznych. To doskonałe miejsce na obchody okolicznościowych uroczystości czy organizację zajęć edukacyjnych.

Wybrane obiekty
w detalu

Plac zabaw

Siłownia

Świetlica

Kulkoland

Kolejne etapy
inwestycji

Powstające etapy Osiedla OZON to nowe pomysły na wykorzystanie przestrzeni w taki sposób, aby służyła i dawała radość przyszłym mieszkańcom.

Ścianka wspinaczkowa, boisko do gry w koszykówkę, miejsce do mini wystąpień teatralnych dla najmłodszych – to tylko niektóre z udogodnień zaplanowanych w kolejnych etapach.

Szczególną uwagę skupiamy na najmłodszych mieszkańcach i ich opiekunach, oferując piaskownicę oraz ławki z pergolami. Dbamy także o starszych, oferując przestrzenie do aktywności fizycznej, bowiem dzięki niej dbamy o nasze zdrowie.

Wybrane obiekty
w detalu

Wybrane atuty
kolejnych etapów

Odpowiemy na Twoje pytania
na temat Osiedla OZON

ozon_logo_full.svg
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Megapolis Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).

Rozwiń szczegóły Zwiń szczegóły arrow

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.